Obiekt otwarty – Zapraszamy!

Szanowni Państwo,
Rozumiemy powagę sytuacji, mamy jednak świadomość, że świat dla niektórych nie może stanąć w miejscu. Wielu z nas wciąż musi wypełniać obowiązki zawodowe. Te z kolei niejednokrotnie wiążą się z licznymi wyjazdami. W obecnym momencie możliwości noclegowe są znacznie ograniczone. Informujemy jednak, że nasz hotel funkcjonuje normalnie. W związku z zaistniałą sytuacją wprowadziliśmy szereg dogodnych dla klientów rozwiązań. Oczywiście przestrzegamy wszelkich zasad higieny i czystości. Możemy pochwalić się m.in. certyfikatem „Obiekt bezpieczny higienicznie”.

Jeżeli mieliście zaplanowany nocleg w naszych okolicach, a rezerwacja została anulowana, zgłoście się do nas! Zaoferujemy wam komfortowy pokój w samym centrum Katowic. Zapraszamy!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://hotel-katowice.com.pl/wp-content/uploads/2019/06/Hotel-Katowice-Biznes-Double-Room-10-min.jpg);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}