Tel.:+48 32 2598281

e-mail:sekretariat@hotel-katowice.pl

tel.: +48 32 2588 281

Barbara Sojka

email: sojka@hotel-katowice.pl

Jolanta Żelichowska

email: zelichowska@hotel-katowice.pl

Kierownik Gastronomii:

Piotr Stanek
kom.: 530 199 199
tel.: +48 32 259 80 21 wew. 587
e-mail: stanek@hotel-katowice.pl

Bądź na bieżąco! Polub nas i obserwuj aby nie przegapić żadnej promocji!
Facebook: www.facebook.com/restauracjahotelkatowice
Instagram: www.instagram.com/restauracjahotelkatowice

Dział marketingu:

Jarosław Machaczek

e-mail: machaczek@hotel-katowice.pl

tel.: +48608284053

Roman Nawrat

e-mail.: nawrat@hotel-katowice.pl

tel.: +48796279797

 

Dział sprzedaży / rezerwacja sal konferencyjnych:

Marzena Toniak

e-mail: toniak@hotel-katowice.pl

tel.:+48784049776

 

Eventy:

Mariusz Waniczek

e-mail: waniczek@hotel-katowice.pl

tel.:+48608283714

Główny księgowy:

Stanisław Gondek
e-mail: gondek@hotel-katowice.pl

Napisz do nas

*

*

Reload Captcha

Jak do nas trafić: